Easy AdSenser - en to fa translation catalogue (144 entries)

en: Instructions
fa: ابزار

en: How to Set it up
fa: چگونگی نصب

en: A few easy steps to setup %s
fa: کمی نیاز به مشخصات دارد برای نصب

en: How to Control AdSense on Each Post
fa: چگونگی کنترل تبیلغات

en: Need to control ad blocks on each post?
fa: احتیاج به تبلیغات در پست هست؟

en: Click for help
fa: راهنمایی می خواهید؟

en: Check out the FAQ and rate this plugin.
fa: سوالات متداول

en: Options (for the %s theme)
fa: تنظیمات تم

en: Ad Blocks in Your Posts
fa: تبلیغات در مطالب شما

en: [Appears in your posts and pages]
fa: تبلیغات در مطالب و هم چنین صفحات جانبی

en: Ad Alignment
fa: شرایط تبلیغاتی

en: (Where to show?)
fa: کجا نشون بده؟

en: Suppress
fa: بسیار موثر

en: Top
fa: بالا

en: Middle
fa: وسط

en: Bottom
fa: پایین

en: Support %s by Donating Ad Space
fa: ساپورت با مکان تبلیغات شود!

en: Percentage of ad slots to share [Default: 5%]:
fa: اشتراک تبلیغاتی چند تایی؟(5درصد بهتر است*

en: Suppress AdSense Ad Blocks on:
fa: تبلیغات را برایش بلاک باز کنم؟

en: Pages (Ads only on Posts)
fa: فقط در مطالب

en: Pages that show attachments
fa: ادامه مطلب و فایلها

en: Attachment Page
fa: اتچمنت!

en: Home Page and Front Page are the same for most blogs
fa: صفحه اصلی سایت

en: Home Page
fa: صفحه خانگی

en: Front Page
fa: صفحه اصلی

en: Pages that come up when you click on category names
fa: صفحه هایی که آمد تا زمانی که شما بر روی نام دسته کلیک کنید

en: Category Pages
fa: مقالههای رده(موضوعات)

en: Pages that come up when you click on tag names
fa: صفحه هایی که آمد تا زمانی که شما بر روی برچسب نام کلیک کنید

en: Tag Pages
fa: صفحات برچسب

en: Pages that come up when you click on year/month archives
fa: صفحه هایی که آمد تا زمانی که شما در سال / آرشیو ماه کلیک کنید

en: Archive Pages
fa: صفحات آرشیو

en: Save the changes as specified above
fa: ذخیره تغییرات به عنوان مشخص شده در بالا

en: Reset Options
fa: گزینه های تنظیم مجدد!

en: Clean Database
fa: پاک کردن بانک اطلاعات

en: Uninstall
fa: حذف!!! دلت میاد؟

en: Cut and paste the AdSense code into the boxes below, deleting the existing text.
fa: برش و چسباندن کد تبلیغ  جعبه زیر ، حذف متن موجود است.

en: Decide how to align and show the code in your blog posts.
fa: تصمیم بگیرید که چگونه چین و نشان دادن کد در وبلاگ خود پست نشان دهید؟!

en: Save the options, and you are done!
fa: حله داشم انجام شد!

en: This <b>Reset Options</b> button discards all your changes and loads the default options. This is your only warning!
fa: <b>Reset Options</b>فقط خطره کس شعره زیاد مهم نیست!

en: Discard all your changes and load defaults. (Are you quite sure?)
fa: می خوای ریست کنی برای تنظیمات خودش؟

en: The <b>Database Cleanup</b> button discards all your AdSense settings you have saved so far for <b>all</b> the themes, including the current one. Use it only if you know that you won't be using these themes. Please be careful with all database operations -- keep a backup.
fa: <b>Database Cleanup</b> 
    بانک اطلاعات <b>پاکسازی </ ب> دکمه باطل تمام تنظیمات تبلیغ شما تا کنون برای  تم ها ، از جمله اینکه شما را1 فعلی نجات دهد. استفاده از آن تنها در صورتی به شما می دانم که شما نمی شود با استفاده از این تم ها. لطفا دقت کنید با تمام عملیات پایگاه داده -- نگه داشتن یک نسخه پشتیبان تهیه کنید!

en: The <b>Uninstall</b> button really kills %s after cleaning up all the options it wrote in your database. This is your only warning! Please be careful with all database operations -- keep a backup.
fa: <b>Uninstall</b>nکد حذف!

en: Kill this plugin. (Are you quite sure?)
fa: این پلاگین را بگاه!

en: Credits
fa: نوشته ها و اعتبارات!

en: %s uses the excellent Javascript/DHTML tooltips by %s
fa: %s uses the excellent Javascript/DHTML tooltips by %s nکد بازگشت!

en: Settings Updated.
fa: تنظیمات به روز شده بید!

en: Ok, all your settings have been discarded!
fa: حله خودت با دست خودت زریدی به هرچی تنظیمات بافته بودی!

en: Database has been cleaned. All your options for this plugin (for all themes) have been removed.
fa: بانک اطلاعات پاک شده است. همه گزینه های خود را برای این افزونه (برای تمامی تم ها) حذف شده اند.

en: This plugin has been deactivated.
fa: این افزونه غیر فعال شده است. دلت یومد وجدانا!؟

en: Refresh
fa: رفرش! دوباره بینی!

en: Error locating the admin page!
    Ensure admin.php exists, or reinstall the plugin.
fa: محل خطا در صفحه مدیریت!
    admin.phpرا باید اول اطمینان وجود داشته باشد ، و یا نصب مجدد پلاگین که کلی مکافاته لابد؟ گشاد بازی در نیار دیگه!.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: All-in-One AdSense Control
fa: همه در یک کنترل تبلیغ

en: Sidebar Widgets, Link Units or Google Search
fa: ستون کناری ابزارک ، واحد و یا لینک جستجوی تبلیغاتی در محصولات شما مثل www.PggClick.Com

en: Policy Compliance
fa: سیاست پذیرش تبلیغات

en: Widgets for Your Sidebars
fa: ابزارک برای میله های جانبی شما(چیزو نمی گم بابا منظورم باندهای بغل سایته)!

en: [See <a href="widgets.php"> Appearance (or Design) &rarr; Widgets</a>]
fa: <a href="widgets.php"> کد برای دیدن ویجت ها!؟ [See <a href="widgets.php"> Appearance (or Design) &rarr; Widgets</a>]

en: Lead-in AdSense Text
fa: تبلیغات متنی!

en: (Appears near the beginning of the post)
fa: اول مطالب لود میشه (خوب می ترکونه و جواب میده سرعت را هم کم می گیره)

en: Min. Word Count
fa: حداقل تعداد کلمه

en: Margin:
fa: حاشیه دار کردن:

en: Position:
fa:  قرار دادن یا گرفتن:

en: Above Header
fa: بالای سربرگ:

en: Below Header
fa: در زیر سربرگ:

en: Beginning of Post
fa: آغاز پست:

en: Show:
fa: نشان دادن:

en: Suppress Lead-in Ad
fa: فشرده سازی سر در آگهی:

en: Text-wrapped
fa: متن پیچیده(تبلیغات خفن توضیحی):

en: No wrap
fa: بدون پوشش رنگی منگی قرتی بازی:

en: Center
fa: وسط

en: Mid-Post AdSense Text
fa: تبلیغات وسط پست خرکی میاد وسط مطلبت!ولی خیلی کلیک خورش میره بالا!

en: (Appears near the middle of the post)
fa: (  در نزدیکی وسط پست ظاهر می شود)تصور کن چه کس شعری می شه!

en: Force Mid-post Ad
fa: نیروی میانه ارسال آگهی

en: Suppress Mid-post Ad
fa: فشرده سازی میانه پست تبلیغ باز بهتر میشه!

en: Post Lead-out AdSense Text
fa: متن پیام تبلیغاتی انتهای مطلبی

en: (Appears near the end of the post)
fa: (ها ایه! ظاهر می شود در نزدیکی انتهای پست نشوی رسوا دگر!)

en: End of Post
fa: اخر مطلب

en: End of Page
fa: اخر صفحه

en: Above Footer
fa: بالای فوتر

en: Below Footer
fa: زیر فوتر

en: Suppress Lead-out Ad
fa: متن پیام تبلیغاتی انتهای مطلبی

en: Option on Google Policy
fa: تنظیمات PGGClick.com or .....

en: (Google policy allows no more than three ad blocks and three link units per page)
fa: Pggclick.com یک سایت عالی برای تبلیغات است!

en: Three ad blocks (including the side bar widget, if enabled).
fa: سه بلوک آگهی (از جمله عنصر سمت نوار ، اگر فعال باشد).

en: Two ad blocks.
fa: دو بلوک آگهی.

en: One ad block.
fa: یک بلوک

en: No ad blocks in posts.
fa: اصلا قید تبلیغات توی پستو می خوای بزنی؟

en: Any number of ad blocks (At your own risk!)
fa: حودت بمیر بگو چندتا؟

en: Number of Link Units widgets (&le; 3) [Google serves only three]:
fa: تعداد واحد پیوند ویدجت (≤ 3) [گوگل در خدمت فقط 3] من جای شما بودم می زدم 4:

en: AdSense Widget Text
fa: تبلیغ متن عناصر صفحه

en: (Appears in the Sidebar as a Widget)
fa: ظاهر می شود در نوار عنوان عناصر صفحه) این شیکه ها!

en: Align Left
fa: تراز چپ

en: Align Right
fa: راست

en: Suppress Widget
fa:  عناصر صفحه

en: Widget Title:
fa: عنوان عناصر صفحه :

en: Hide Title
fa: ویرایشهای عنوان

en: AdSense Link-Units Text
fa: تبلیغ لینک واحدهای وابسته متن

en: (Appears in the Sidebar as  Widgets)
fa: (ها ظاهر می شود در نوار عنوان ابزارک)
    
    !!!! آها خود خودشه! بدو همینو کلیک کن!

en: Suppress Link Units
fa: واحد فشرده سازی لینک

en: Link Unit Title:
fa: پیوند عنوان واحد :

en: Google Search Widget
fa: ویجت موتور جستجوی تبلیغاتی :

en: (Adds a Google Search Box to your sidebar)
fa: توی ساید بازت قرار می گیره!

en: Search Title
fa: عنوان جستجوگر

en: (Title of the Google Search Widget)
fa: عنوان ویجت

en: Suppress Search Box
fa: باکس جستجو

en: Custom Title:
fa: جستجوی دلخواه اولیه شما

en: Other Options
fa: تنظیمات دیگر

en: Allow ad blocks in feeds. [Please report any problems with this option.]
fa: اجازه بدم تا بلاک کنه فیدها را؟

en: Prioritize sidebar widget. (Always shows the widget, if enabled.)
fa: اولویت عنصر میخواهید. (همیشه عنصر نشان می دهد ، اگر فعال باشد.)

en: Google Policy says that you may not direct user attention to the ads via arrows or other graphical gimmicks. Please convince yourself that showing a mouseover decoration does not violate this Google statement before enabling this option.
fa: سیاست گوگل می گوید که شما ممکن است مستقیم توجه کاربر را به آگهی های فلش و یا از طریق دیگر لقب های گرافیکی. لطفا خودتان را قانع کند که نشان دکوراسیون mouseover آیا این بیانیه گوگل قبل از فعال کردن این گزینه را نقض نمیکند.

en: Show a border around the ads?
fa: نمایش آگهی در اطراف مرز؟

en: Show the same border on the sidebar widget as well?
fa: نمایش همان مرزی در نوار کناری ابزارک نیز؟

en: Widget?
fa: عناصر صفحه؟

en: Show the same border on the link units too?
fa: نمایش همان مرز بر روی لینک واحدهای بیش از حد؟

en: Link Units?
fa: واحد پیوند؟

en: All &lt;code&gt;&amp;lt;div&amp;gt;&lt;/code&gt;s that &lt;em&gt;Easy AdSense&lt;/em&gt; creates have the class attribute &lt;code&gt;adsense&lt;/code&gt;. Furthermore, they have class attributes like &lt;code&gt;adsense-leadin&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-midtext&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-leadout&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-widget&lt;/code&gt; and &lt;code&gt;adsense-lu&lt;/code&gt; depending on the type. You can set the style for these classes in your theme &lt;code&gt;style.css&lt;/code&gt; to control their appearance.&lt;br /&gt;If this is all Greek to you, please leave the option unchecked.
fa: All &lt;code&gt;&amp;lt;div&amp;gt;&lt;/code&gt;s that &lt;em&gt;Easy AdSense&lt;/em&gt; creates have the class attribute &lt;code&gt;adsense&lt;/code&gt;. Furthermore, they have class attributes like &lt;code&gt;adsense-leadin&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-midtext&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-leadout&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-widget&lt;/code&gt; and &lt;code&gt;adsense-lu&lt;/code&gt; depending on the type. You can set the style for these classes in your theme &lt;code&gt;style.css&lt;/code&gt; to control their appearance.&lt;br /&gt;If this is all Greek to you, please leave the option unchecked.
    
    
    همه <code>&gt؛ &lt؛ div </> کد ها که <em>آسان حستبلیغ </> اونا ایجاد کرده کلاس ویژگی <code><حستبلیغ /> کد. علاوه بر این ، آنها ویژگی های کلاس می خواهم حستبلیغ - leadin <<code>/> کد ، <code>حستبلیغ - midtext </> کد ، <code>حستبلیغ - leadout </> کد ، <code><- حستبلیغ عنصر ؛ /> کد و حستبلیغ - لو <<code>/> کد بسته به نوع. شما می توانید سبک برای این کلاس ها در تم <code>خود را <مجموعه style.css /> کد برای کنترل ظاهر آنها. <br/> اگر این است که تمام یونانی برای شما ، لطفا گزینه ای را ترک بدون کنترل.

en: Suppress in-line styles (Control ad-blocks using style.css)
fa: سرکوب در خط سبک (کنترل آگهی ، با استفاده از بلوک های style.css)

en: Link-backs to
fa: لینک - پشت به

en: (Consider showing at least one link.)
fa: (نشان دادن را در نظر بگیرید حداقل 1 لینک کنید.)

en: Show a link under every ad block.
fa: نمایش یک لینک در زیر هر بلوک آگهی.

en: Show the link only under the first ad block.
fa: نمایش لینک فقط تحت تبلیغ بلوک1.

en: Show the link at the bottom of your blog page.
fa: نمایش لینک در پایین صفحه وبلاگ شما.

en: Show no links to my blog anywhere (Are you sure?!)
fa: نمایش هیچ به وبلاگ من لینک هر کجا (آیا شما مطمئن هستید؟!)

en: Save Changes
fa: ذخیزه تنظیمات

en: Take a look at the Google policy option, and other options. The defaults should work.
fa: نگاهی به گزینه سیاست گوگل ، و گزینه های دیگر. پیش فرض باید کار کند.

en: If you want to use the widgets, drag and drop them at %s Appearance (or Design) &rarr; Widgets %s
fa: If you want to use the widgets, drag and drop them at %s Appearance (or Design) &rarr; Widgets %sاگر شما مایل به استفاده از ویدجت ، کشیدن و رها کردن آنها در ٪ ثانیه ظاهر (یا طراحی) → ٪ ابزارک ها

en: Sponsored Links
fa: لینکهای ساپورتر تبلیغاتی

en: Show a Google AdSense block in your sidebar as a widget
fa: نمایش بلوک تبلیغ گوگل در نوار کناری خود را به عنوان عنصر

en: Show a Google Search Box in your sidebar as a widget
fa: باکس گوگل را نشون بده در ساید بار برای ویجت!

en: Show a Google Links Unit in your sidebar as a widget
fa: لینکهای مثلا گوگل را نشون بده در بغل سایت به عنوان ویجت

en: Support this Plugin!
fa: پشتیبانی از این پلاگین!

en: Share a small fraction of your ad space
fa: تقسیم کسر کوچک از فضا آگهی شما

en: Buy a book, <b>The Unreal Universe</b>
fa: Buy a book, <b>The Unreal Universe</b>
    خرید کتاب ، <b>غیرواقعی جهان </ ب>

en: Starting version %3.1f, <em>%s</em> has an ad space sharing option, if you would like to support its future development. It gives you an option to share a small fraction of your ad slots (default is 5%%) to show the author's ads. Use the option (in "Support %s by Donating Ad Space") below to change the value, or turn it off (by entering 0%%).
fa: Starting version %3.1f, <em>%s</em> has an ad space sharing option, if you would like to support its future development. It gives you an option to share a small fraction of your ad slots (default is 5%%) to show the author's ads. Use the option (in "Support %s by Donating Ad Space") below to change the value, or turn it off (by entering 0%%).
    ترجمه :
    اه اندازی نسخه 3.1f ٪ ، ٪ <em>ها </> اونا تا به فضای آگهی گزینه به اشتراک گذاری ، اگر شما می خواهم برای توسعه آینده خود را به پشتیبانی می کند. این گزینه به شما برای به اشتراک گذاشتن بخش کوچکی از اسلات آگهی (به طور پیش فرض شما 5 ٪ است) برای نمایش آگهی های نویسنده است. استفاده از گزینه (در "٪ پشتیبانی ها توسط نرم اهدای فضایی") زیر را برای تغییر ارزش ، آن را خاموش یا روشن (با وارد کردن ٪ 0 ٪).

en: Due to the large number of support questions (most of which are answered by cutting and pasting the FAQ) I cannot offer free support any more.
fa: با توجه به تعداد زیادی از سوالات پشتیبانی (که اکثر آنها توسط برش و چسباندن پرسش و پاسخ) من می توانم ارائه پشتیبانی رایگان هر تر جواب داد : نه.

en: or pay $3.95 per support question.
fa: یا پرداخت $ 3.95 در هر سوال پشتیبانی می کند.

en: [Email Author]
fa: [Email Author]
    نویسنده ایمیلش!

en: Check out my other plugin efforts:
fa: اتمام تلاش من افزونه های دیگر :(چک آخر)

en: It puts ads like this into your <em>existing</em> posts.
fa: ین تبلیغات قرار میدهد مانند این به شما <<em>موجود / اونا پست>.
    It puts ads like this into your <em>existing</em> posts.

en: To translate any plugin (with internationalized strings) to your language.
fa: برای ترجمه هر پلاگین (با رشته های بین المللی شده) را به زبان خود شما.

en: To modify the color scheme of your themes with no CSS/Stylesheet editing.
fa: برای تغییر رنگ بندی و تم خود را با هیچ CSS / ویرایش صفحه سبک.

en: To translate LaTeX formulas like this [math](a+b)^2 = a^2 + b^2 + 2ab[/math] into this:
fa: برای ترجمه فرمول لیتک مثل این] ریاضیات [(+ ب) = 2 ^ ^ 2 + ب ^ 2 + 2ab [/ ریاضی به این :

en: My lean and mean AdSense plugin. No mess, no fuss.
fa: لاغر و متوسط پلاگین تبلیغ من. بدون میکشید ، بدون سر و صدا.

en: More options to monetize from your websites using ad providers other than AdSense. AdSense dumped you? Don't be heartbroken; there are other fish in the sea. You may find happiness with <a href="http://www.clicksor.com/pub/index.php?ref=105268" title="Careful, don't double-date with AdSense and Clicksor, they get very jealous of each other!">Clicksor</a>, <a href="http://www.bidvertiser.com/bdv/bidvertiser/bdv_ref_publisher.dbm?Ref_Option=pub&amp;Ref_PID=229404" title="Another fine ad provider">BidVertiser</a> or <a href="http://chitika.com/publishers.php?refid=manojt" title="Compatible with AdSense">Chitika</a>. Use <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/more-money/" title="A new plugin to handle AdSense and its alternatives">More Money</a>, and you may get lucky!
fa: ایر گزینه ها به بصورت پول در اوردن از سایت شما با استفاده از ارائه دهندگان آگهی های دیگر از حستبلیغ. حستبلیغ شما ریخته؟ آیا دل شکسته نمی شود ؛ ماهی دیگر در دریا وجود دارد. شما می توانید با شادی <یک عکاس هنگام عکسبرداری = "http://www.clicksor.com/pub/index.php؟ref=105268" عنوان = "دقیق پیدا کرد ، انجام دو تاریخ با حستبلیغ و Clicksor نمی کنند ، آنها دریافت بسیار حسود هر یک از دیگر! "> Clicksor </> ، <یک عکاس هنگام عکسبرداری =" http://www.bidvertiser.com/bdv/bidvertiser/bdv_ref_publisher.dbm؟Ref_Option=pub&Ref_PID=229404 "عنوان =" یکی دیگر از ارائه دهنده آگهی خوب "> BidVertiser </> یا <ahref="http://chitika.com/publishers.php؟refid=manojt" title="Compatible با AdSense"> Chitika </>. استفاده از <ahref="http://wordpress.org/extend/plugins/more-money/" title="A پلاگین جدید که مسئولیت رسیدگی به حستبلیغ و alternatives"> آن پول <بیشتر /> ، و شما ممکن است خوش شانس!
